Kariera

Oferty pracy są ogłaszane, kiedy pojawiają się wakaty.

Kariera w ID Technology

Firma ID Technology ceni swoich pracowników i jest pracodawcą dbającym o szkolenia i rozwój kadry. Naszym priorytetem jest pomoc pracownikom w wykorzystywaniu i rozwijaniu swoich umiejętności oraz osiągnięciu swojego pełnego potencjału w naszej firmie.

Oferty pracy są ogłaszane, kiedy pojawiają się wakaty. W każdej chwili czekamy również na zapytania ze strony zarówno doświadczonych specjalistów, jak i młodych ambitnych osób poszukujących pracy. Proszę się z nami skontaktować przez stronę Kontakt.

Puste etykiety

Irlandia

Obecnie nie ma ofert pracy, proszę sprawdzić ponownie wkrótce.

Polska

Drukarz fleksograficzny/cyfrowy

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyny do druku fleksograficznego (druk z roli o wąskiej wstędze)
  • obsługa maszyny do druku cyfrowego (druk z roli o wąskiej wstędze)
  • prace związane z przygotowaniem i ustawieniem maszyny do druku
  • dobieranie i mieszanie farb do druku wg określonych standardów
  • kontrola i nadzór nad prawidłową pracą maszyny
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • utrzymanie porządku w obszarze obsługiwanej maszyny
  • dbanie o terminowe i planowe wykonywanie pracy
  • pomoc w konserwacji maszyn drukarskich
  • praca zgodnie z obowiązującymi standardami, procedurami i normami
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Znajomość poligrafii – techniki fleksograficznej lub cyfrowej (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2-3 lata (warunek konieczny),
  • Znajomość maszyn Mark Andy będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność odróżniania kolorów,
  • Umiejętność oceny estetyki i jakości wykonywanych wyrobów poligraficznych,
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz samodyscyplina
  • Dokładność, staranność, dążenie do perfekcji w wykonywaniu zadań,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Motywacja i chęć do pracy

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o pewnej i ugruntowanej pozycji
  • szkolenie wdrożeniowe
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • prywatna opieka medyczna

Aplikacje prosimy wysyłać na e-mail: kamil.kwasniewski@idtech.pl

Pytania o etykiety? Zapytajcie naszych ekspertów.