Careers

Vacancies are advertised as and when they become available.

Careers at ID Technology

ID Technology value their staff and are an employer committed to training and development with emphasis on helping individuals use and develop their skills and reach their full potential within our organisation.

Vacancies are advertised as and when they become available. We also welcome enquiries at any time from both seasoned professionals and ambitious young job seekers. Please get in touch via our contact page.

Ireland

Poland

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Inżyniera Jakości który dołączy do naszego Zespołu we Wrocławiu.

Opis stanowiska:
• Przegląd wymagań jakościowych nowych klientów/projektów

• Planowanie i przeprowadzanie testów, badań zgodnie z wymaganiami klientów
• Reprezentowanie firmy na auditach klientów
• Przygotowanie dokumentacji PPAP
• Przeprowadzanie audytów wewnętrznych z zakresu ISO 9001,
• Odpowiadanie na reklamacje klientów,
• Przenoszenie wymagań Klientów na produkcję w postaci instrukcji kontroli, katalogów wad,
szkoleń jakościowych dla pracowników

Wymagania:
Wykształcenie wyższe
• Ponad 5 lat doświadczenia w SZJ w środowisku ISO 9001:2015
Certyfikowane szkolenie na Audytora Wiodącego lub Audytora Wewnętrznego w zakresie ISO 9001:2015
• Doświadczenie w metodologiach ciągłego doskonalenia, w tym Lean Manufacturing i Six Sigma oraz Walidacji, będzie dodatkowym atutem.
• Preferowana praktyczna znajomość ISO
14001:2015 i IATF 16949:2016
• Znajomość i/lub doświadczenie w zakresie Systemów Zarządzania BHP m.in OHSAS 18001 lub ISO 45001:2018.
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
• Umiejętności zarządzania dokumentami

Wymagane mogą być podróże służbowe.

Umiejętności
Inżynieria Jakości, Kontrola Jakości
W zamian oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz prywatną opiekę zdrowotną oraz możliwość dołączenia do zgranego i profesjonalnego zespołu. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij swoje

CV na adres: karol.pejs@idtech.pl

Questions about labels? Ask our experts.